birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Bodrum'da kaybolan üniversite öğrencisi Vedat Altun'dan haber alınamıyor

Muğla'nın Bodrum ilçesinde hukuk fakültesi son sınıf öğrencisi Vedat Altun'dan 6 Temmuz'dan bu yana haber alamayan ailesi kayıp başvurusunda bulundu.

GÜNCEL 21.07.2022 16:07
Bodrum'da kaybolan üniversite öğrencisi Vedat Altun'dan haber alınamıyor Fotoğraf: AA
Abone Ol google-news

Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Vedat Altun, yaz sezonunda çalışmak üzere 20 Haziran'da Torba Mahallesi'nde arkadaşının çalıştığı otele geldi.

Burada bir süre çalışan Altun, 6 Temmuz'da ayrıldığı otele bir daha dönmedi. Ailesi, Erzurum ve Bodrum Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Polis ekipleri son göründüğü Torba Kavşağı'ndaki mobese kamerası görüntülerini incelemeye alarak kayıp gencin bulunması için çalışma başlattı.

Erzurum'dan ilçeye kardeşini aramaya gelen bilgisayar mühendisi ağabeyi Fuat Altun, kardeşinin bipolar bozukluğu rahatsızlığı olduğunu ve ilaç kullandığını söyledi.

Erzurum'da ve Bodrum'da polise kayıp başvurusunda bulunduklarını ancak henüz bir haber alamadıklarını ifade eden Altun, "Kardeşim en son Torba Kavşağı civarında görülmüş. O günden sonra kendisinden bir daha haber alamadık. Kardeşimin kayıp olduğunu duyar duymaz Bodrum'a geldik, gerekli başvurularda bulunduk. Telefonu Torba Limanı'nda bulunmuş. Bizim herhangi bir ailevi sorunumuz da yoktu. Beni duyuyorsa bir an önce çıkıp gelmesini diliyoruz." diye konuştu.

(AA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol