birgün

12° AÇIK

GÜNCEL 17.09.2021 17:14

Boğaziçi Köprüsü yakınındaki ağaçlık alanda yangın

Boğaziçi Köprüsü'nün kenarındaki ağaçlık alanda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. D-100 Karayolu'nun Ankara yönündeki Trafik akışında aksama yaşanıyor.

Boğaziçi Köprüsü yakınındaki ağaçlık alanda yangın

İstanbul'da D-100 Karayolu Altunizade mevkiinde Edirne istikametinde ağaçlık alanda yangın çıktı. Yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi sevkedildi. Yangın nedeniyle trafik de aksıyor.

Alınan bilgiye göre D-100 Karayolu'nun Ankara istikametindeki yol kenarında bulunan ağaçlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle Yangın çıktı.

Yanan yerin Boğaziçi Köprüsü'nün kenarındaki alanda bulunması dolayısıyla D-100 Karayolu'nun Ankara yönündeki Trafik akışında aksama yaşanıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol