birgün

25° AZ BULUTLU

KADIN 18.09.2019 16:25

Boşandığı erkek tarafından saldırıya uğrayan kadın: En ağır şekilde cezalandırılsın istiyorum

Boşandığı erkek tarafından saldırıya uğrayan kadın: En ağır şekilde cezalandırılsın istiyorum

Antalya'da, boşandığı erkek tarafından ağır yaralanan A.S. tedavisinin ardından taburcu edildi. Ölümden dönen A.S "Kurtulmak için Antalya'ya taşındım. Burada da beni buldu. Korku içinde yaşıyorum. En ağır şekilde cezalandırılsın istiyorum" dedi.


Muratpaşa ilçesi Meydankavağı Mahallesi'nde 13 Eylül günü meydana gelen olayda işe gitmek için servis beklyen A.S. boşandığı erkek tarafından saldırıya uğradı ve ağır yaralandı. Hastanedeki tedavi tamamlanan A.S. olayla ilgili şöyle konuştu:


Şikayetçi olmayalım diye kızımı ve beni tehdit etti. Kızımın ve benim boğazıma bıçak dayadı. Kaç kere ölümden döndüm. En ağır şekilde cezalandırılsın istiyorum. Korku içinde yaşıyorum. Böyle insanları ömür boyu hapiste tutsunlar. Şu anda çok korkuyorum. Bu ilk değil son da olmayacak, bize yardım etsinler.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız