birgün

18° PARÇALI BULUTLU

KADIN 11.05.2021 15:41

Boşandığı kadını beyzbol sopasıyla dakikalarca darp eden erkek, ifadesinin ardından serbest bırakıldı

Kocaeli’de yaşayan E.H., isimli kadın 3 yıl önce boşandığı G.Ş. tarafından darp edildi. Olayın ardından gözaltına alınan G.Ş., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Boşandığı kadını beyzbol sopasıyla dakikalarca darp eden erkek, ifadesinin ardından serbest bırakıldı

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde 29 yaşındaki E.H., 3 yıl önce boşandığı erkek tarafından beyzbol sopasıyla darp edildi. Darp anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, gözaltına alınan G.Ş. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İHA’da yer alan habere göre, G.Ş. adlı şahıs, 3 yıl önce boşandığı E.H.'den 2 bin TL borç istedi. E.H.'nin olumsuz cevap vermesi üzerine telefondan hakaretler savuran G.Ş, 4 gün sonra E.H.'nin evinin önüne gitti.

Bir süre bekleyen G.Ş., çöp atmak için dışarı çıkan E.H.’yi beyzbol sopasıyla darp etmeye başladı. Dakikalarca E.H.’yi beyzbol sopası darp eden G.Ş., E.H.'ye hakaretler savurarak olay yerinden uzaklaştı.

Çevredekiler ise durumu 112 Acil Yardım ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla E.H. hastaneye kaldırılırken, olayın ardından gözaltına alınan G.Ş. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol