birgün

12° AÇIK

KADIN 27.10.2020 09:52

Boşanma aşamasında olduğu Handan Doğru'nun iş yerini kurşunlayan Köksal Doğru, 4 kişiyi öldürdü

İzmir'in Gaziemir ilçesinde, astsubay Köksal Doğru'nun, boşanma aşamasında olduğu Handan Doğru'nun işlettiği kuaför dükkanında yaptığı katliamda ölü sayısı 4'e yükseldi. Olay günü hayatını kaybeden Handan Doğru ve dükkana malzeme getirdiği öne sürülen Alper Rapuroğlu'nun ardından Gizem Önal da tedavi gördüğü hastanede 55 gün sonra yaşamını yitirdi.

Boşanma aşamasında olduğu Handan Doğru'nun iş yerini kurşunlayan Köksal Doğru, 4 kişiyi öldürdü

İzmir'in Gaziemir ilçesinde, astsubay Köksal Doğru'nun (44), boşanma aşamasında olduğu kuaför dükkanı işleten Handan Doğru'nun iş yerinde katliam yaptığı olayda ölü sayısı 4'e yükseldi. Doğru'nun vurduğu Gizem Önal da tedavi gördüğü hastanede 55 gün sonra yaşamını yitirdi.

Olay, 2 Eylül Çarşamba günü saat 18.30 sıralarında Sevgi Mahallesi'nde meydana geldi. Astsubay Köksal Doğru, boşanma aşamasında olan eşi Handan Doğru'nun (39) işlettiği kadın kuaför salonuna gitti. Burada Handan Doğru ile tartışan Köksal Doğru, tabancasının art arda ateşledi.

DÜKKANDA KURŞUN YAĞDIRDI

Çevredekilerin dehşet dolu bakışları arasında Köksel Doğru'nun silahından çıkan kurşunlar, Handan Doğru ile iş yerinde çalışan Gizem Önal (26) ve dükkana malzeme getirdiği öne sürülen Alper Rapuroğlu'na (39) isabet etti. Köksal Doğru ise iş yerinden çıkıp 100 metre ileride silahını başına dayayıp tetiği çekti.

OLAY GÜNÜ AĞIR YARALANMIŞTI

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Handan Doğru ve Alper Rapuroğlu ile Köksal Doğru'nun yaşamını yitirdiği belirlendi. Yaralanan Gamze Önal ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

55 GÜN SONRA YAŞAMINI YİTİRDİ

Hastanede tedavisi süren Gizem Önal, 55 gün sonra verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Önal'ın öldüğünü duyan yakınlarını yasa boğarken, genç kızın cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız