birgün

18° PARÇALI BULUTLU

KADIN 13.05.2021 15:03

Boşanma aşamasında olduğu kadını kaçırıp, ailesini arabayla ezdi

İstanbul Bayrampaşa’da boşanma aşamasında olduğu kadını kaçıran Cengiz K. isimli erkek, kadının engel olmaya çalışan ailesini arabayla ezdi. Polis ekiplerince kısa sürede yakalanan Cengiz K., adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Boşanma aşamasında olduğu kadını kaçırıp, ailesini arabayla ezdi

İstanbul Bayrampaşa’da meydana gelen olayda, boşanma aşamasında olduğu Derya K.’nin ailesinin yaşadığı eve gelen Cengiz K., ayrılmak istemediğini dile getirdi.

Yaşanan tartışmanın ardından Cengiz K., kadını zorla arabaya bindirdi. Kadının ailesi arabayı durdurmak için önüne geçti. Aracıyla geri gelerek kaçmaya çalışan Cengiz K., Derya K.'nin kız kardeşini, annesini ve mahalle sakinlerinden Cumhur Mert’i ezdi. Arabanın altında kalan 2’si kadın 3 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaçırdığı kadını bir süre sonra Bayrampaşa’daki bir sokakta serbest bırakan Cengiz K. kaçmaya çalıştı. Olay yerinde incelemelerini yapan Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri Cengiz K.’yı yakaladı.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Cengiz K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol