birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

Boşanmak üzere olduğu kadını katleden erkek 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaptı

Boşanma aşamasındaki Ayşe Korur'u silahla katleden Gencay Korur isimli erkek, sosyal medya hesabından 'gülen yüz' ifadesi ve 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaparak, "Ayşe Korur Hakk'ın rahmetine kavuştu. Ben namusumu temizledim. Herkese duyurulur" notunu paylaştı. Ayşe Korur'un Gencay Korur ile yaşadığı problemler sebebiyle kadın sığınma evinde kaldığı öğrenildi.

KADIN 10.08.2022 13:56
Boşanmak üzere olduğu kadını katleden erkek 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaptı
Abone Ol google-news

Çanakkale'de Gencay Korur isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Ayşe Korur'u vurarak katletti.

Gencay Korur, Ayşe Korur'u katletmesinin ardından sosyal medya hesabından 'gülen yüz' ifadesi ve 'gururlu hissediyor' paylaşımı yaparak, 'Ayşe Korur Hakk'ın rahmetine kavuştu' notunu yazdı. Polis, Gencay Korur'un yakalanması için çalışma başlattı.

​Bayramiç ilçesinde balon satan Gencay Korur ile 2 çocuğunun annesi, 17 yıllık eşi Ayşe Korur, iddiaya göre, ailevi sorunlar nedeniyle bir süre önce geçimsizlik yaşamaya başladı. Bunun üzerine Ayşe Korur, 1 yıl önce evi terk edip, Ezine ilçesindeki ailesinin evine dönerek, boşanma davası açtı.

AYŞE KORUR KADIN SIĞINMA EVİNDE KALMIŞ

Gencay Korur, dün saat 20.00 sıralarında, boşanma davaları süren eşiyle konuşmak için Ayşe Korur'un ailesinin evine gitti. Ayşe Korur ise kendisini aldatmakla suçlayan eşiyle konuşmayı kabul etmedi. Gencay Korur, yanında getirdiği silahla Ayşe Korur'u vurdu.Silah sesini duyan yakınlarının ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Ezine Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ayşe Korur, yaşamını yitirdi.

Öte yandan Ayşe Korur'un, daha önce Gencay Korur ile yaşadığı problemler nedeniyle bir süre kadın sığınma evinde kaldığı ancak kendi isteğiyle buradan ayrılıp, ailesinni evine döndüğü öğrenildi.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol