birgün

7° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 21.10.2019 12:37

Buca ve Bornova'da 24 saat su kesintisi

Buca ve Bornova'da 24 saat su kesintisi

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre, Devlet Su İşleri 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan ve Gördes barajından İzmir kentine su aktaracak olan Gördes – Kavaklıdere – Buca boru hattının Adatepe pompa istasyonuna bağlantısı işi ile bölgenin su dağıtımını iyileştirmek amacıyla Adatepe pompa istasyonunda yapılacak revizyon çalışmaları nedeniyle Buca ilçesi ve Bornova ilçesinde bazı bölgelere su verilmeyecek.

Su kesintisi 24 saat sürecek.

İZMİR'DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İZSU tarafından yapılan açıklamaya göre, Buca ve Bornova ilçesindeki su kesintisi 24 saat sürecek. 22 Ekim 2019 Salı günü 09:00'da başlayan su kesintisi 23 Ekim 2019 Çarşamba günü 09:00'da sona erecek.

Bornova İlçesinin; Gökdere Mahallesi

Buca İlçesinin; Yenigün, Kozağaç, Çamlıkule, Atatürk, Adatepe, Yıldız, Kuruçeşme, Yıldızlar, Yeşilbağlar, Kaynaklar Merkez, Yaylacık, Zafer, Gaziler, 29 Ekim Mahalleleri ile Buca OSB, Buca Koop, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe kampüsü, Sebze Hali ve Balık Hali

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız