birgün

24° PARÇALI AZ BULUTLU

‘Buket Aydın medya grubunun başına geçecek’ iddiası

Geçen günlerde Kanal D’deki görevinden istifa eden yandaş haber sunucusu Buket Aydın’ın yeni kurulacak bir medya grubunun başına geçeceği iddia edildi

MEDYA 13.05.2020 15:13
‘Buket Aydın medya grubunun başına geçecek’ iddiası
Abone Ol google-news

Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın'ın yeni adresi ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği açıklama ile kanaldaki görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Kanal D, Aydın'ın yerine Deniz Bayramoğlu ile el sıkışırken, Buket Aydın'ın yeni yeri hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, medya kulislerinde Belçikalı bir grubun Türkiye’de medya yatırımı yapacağı ve grubun başına da Buket Aydın’ı getireceği iddia edildi.

Star Gazetesi yazarı Ersoy Dede de bugün twitter hesabından Aydın’la ilgili bir paylaşımda bulundu.

Dede, Aydın’ın yeni yayın döneminde bomba gibi bir projede yer alacağını savunarak, “Senelerdir yaptığı her işin hakkını veren Buket Aydın‘ın izleyicilerini fazla bekletmeyeceğini sanıyorum .. Yeni yayın döneminde, bomba gibi bir projede izleyeceğiz.. Merakla bekliyoruz..” ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun