birgün

17° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 12.08.2019 12:13

Bülent Ersoy'dan sahnede orkestraya hakaret

Bir otelde programı olan Bülent Ersoy, sahneye çıkarken müziği giren orkestraya hakaretler yağdırdı. Ersoy, "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar” dedi.

Bülent Ersoy'dan sahnede orkestraya hakaret


Kurban Bayramı'nın ilk gününde Bodrum'da bulunan bir otelde sahne alan Bülent Ersoy, sahneye çıkarken müziği giren orkestraya "Canlı diye playback çalıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Aptal bunlar” diyerek hakaret etti.

İHA'nın haberine göre; Bülent Ersoy sahneye çıkarken bir anda başlayan müziğe sinirlenerek müziği durdurdu. Canlı performans yerine playback giren orkestraya herkesin içinde hakaretler yağdıran Ersoy, "Salak bunlar gerçekten salak. Niye açık veriyorsun, madem başladın içerden okuyormuş gibi geleceğim sizlere yedireceğim canlı performansmış gibi” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız