birgün

20° AÇIK

Bursa'da 9 gündür aranan Nurdan Budak'ı ayrıldığı erkek katletmiş!

Kayıp olarak aranan Nurdan Budak’ı katlettiğini itiraf eden ayrıldığı erkek Kemal Budak, Kemal Bulut'un sevgilisi S.T. ve K.A. adlı kişi gözaltına alındı.

KADIN 12.11.2021 12:12
Bursa'da 9 gündür aranan Nurdan Budak'ı ayrıldığı erkek katletmiş!
Abone Ol google-news

Bursa’da 9 gündür kayıp olan Nurdan Budak, ormanlık alanda katledilmiş halde bulundu.

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Fethiye Mahallesi’nde kendisinden 9 gündür haber alınamayan 26 yaşındaki Nurdan Budak için ailesinin kayıp başvurusu yapması üzerine soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2019 yılında boşandığı Kemal Bulut, Nurdan Budak’ı katlettiğini itiraf etti. Kemal Bulut'un itirafları üzerine ormanlık alanda araştırma başlatıldı. Arama çalışmaları sonrası Nurdan Budak, ormanlık alanda yaşamını yitirmiş halde bulundu.

Budak'ın cenazesi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu (ATK) morguna götürüldü. Kemal Bulut ile kız arkadaşı S.T., taksici K.A. ve Budak'ın babası V.B. gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol