Koronavirüse yakalanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında kızı Buse Terim Açıklama yaptı. Buse Terim, "Babamın durumu daha iyi ve iyiye gidiyor" dedi

Buse Terim: Babamın durumu daha iyiye gidiyor

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) teşhisiyle hastanede tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Buse Terim Bahçekapılı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, "Babamın durumu daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha da iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, 23 Mayıs'tan bu yana hastanede tedavi görüyor.

BAŞKAN YARDIMCISI GÜNAY'IN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Galatasaray Spor Kulübü, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, "Tedbir amaçlı olarak hastanede tedavi altına alınan Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın COVID-19 testi pozitif çıkmıştır. Tedavisine devam edilen Başkan Yardımcımız Yusuf Günay'a ve ailesine geçmiş olsun diyor, kendisinden bir an önce güzel haberler almayı ümit ediyoruz" denildi.

MUSTAFA CENGİZ'İN TESTİ NEGATİF ÇIKMIŞTI

Galatasaray Spor Kulünü, Başkan Mustafa Cengiz'in koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmuştu.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır" denilmişti.