birgün

6° AÇIK

GÜNCEL 04.01.2020 17:23

Büyükçekmece'de kadın cinayeti

İstanbul Büyükçekmece'de bir otelde, bir kadın ve erkeğe ait olduğu bildirilen iki kişinin cansız bedeni bulundu. Olayla ilgili yapılan incelemede Gülnihal K'yi silahla öldüren Osman T'nin yaşamına son verdiği bildirildi

Büyükçekmece'de kadın cinayeti

Büyükçekmece'de otel odasında, silahla vurulmuş bir kadın ve erkeğin cesedi bulundu.

Fatih Mahallesi Kordonboyu Caddesi'ndeki bir otele dün giriş yapan Osman T. ve Gülnihal K'nin odasını temizlemek için kapıyı çalan görevli, içeriden ses gelmemesi üzerine otel yönetimine haber verdi. Otel yönetiminin de müşterilerine ulaşamaması üzerine, yedek kartla odaya girildi. Görevliler, odada iki kişiyi silahla vurulmuş halde görünce, durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, kadın ve erkeğin hayatını kaybettiği tespit edildi. Odada bir silah ve iki boş kovan bulan polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaptı.

Ekiplerin incelemesi sonucunda, Gülnihal K'yi silahla öldüren Osman T'nin yaşamına son verdiği belirlendi.

AA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız