birgün

5° AÇIK

KADIN 17.05.2020 10:26

Büyükçekmece'de yanarak 6. kattan düşen kadın yaşamını yitirdi

Büyükçekmece'de Mehtap G. isimli kadın 6. kattan düşerek yaşamını yitirdi. Vücudunda yanık izleri olan kadının şüpheli ölümüne ilişkin inceleme başlatıldı

Büyükçekmece'de yanarak 6. kattan düşen kadın yaşamını yitirdi

İstanbul Büyükçekmece'de bir kadın apartmanın 6. katından şüpheli şekilde düşerek hayatını kaybetti.

Olay Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi'nde bulunan bir sitede meydana geldi. 39 yaşındaki Mehtap G. isimli bir kadın sitede bulunan apartmanın 6. katından aşağı düştü.

Görgü tanıkları tarafından düşerken alevler içinde olduğu iddia edilen kadın, apartman girişinde bulunan yeşil alana düşerek hayatını kaybetti.

Yapılan incelemelerde olay yerinde yaşamını yitiren kadının vücudunda yanık izleri olduğu tespit edildi.

Olay anında evde eşi ve 2 çocuğu da bulunan 39 yaşındaki kadının yakılarak camdan mı atıldığı yoksa intihar mı ettiği konusunda polis ekipler geniş kapsamlı çalışma başlattı.

DHA, İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız