birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 01.01.2021 15:23

Çakıcı’dan Erdoğan Ve Bahçeli’ye yeni yıl kutlaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin girişimiyle tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Erdoğan ve Bahçeli’nin yeni yılını kutladı.

Çakıcı’dan Erdoğan Ve Bahçeli’ye yeni yıl kutlaması

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni yılını ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin doğum gününü kutlayarak, Bahçeli’ye “dünya Türklüğünün efsanevi lideri son Türkmen Beyi” diye hitap etti.

Çakıcı mesajında şunları yazdı:

“Bu kutlama cuma gününe denk geldiği için Aziz milletimizin ve İslam dünyasının cuma gününü kutlar, başta sayın devlet başkanımızın ve Türk milletinin bekasına ömrünü adamış dünya Türklüğünün efsanevi lideri son Türkmen Beyi liderimiz değerli ağabeyim Sayın Bahçeli'nin ve Aziz Türk milletinin yeni yıllarını kutlarken milletimize İslam dünyasına 2021 yılının hayırlara vesile olmasını dilerim. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.”

cakici-dan-erdogan-ve-bahceli-ye-yeni-yil-kutlamasi-823692-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol