birgün

30° PARÇALI AZ BULUTLU

Çantadan para çaldığı iddia edilmişti: TV100'den Metin Özkan kararı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin eski basın danışmanı Metin Özkan’ın bir kadının çantasından para çaldığı iddia edilen görüntüler üzerine TV100 kanalının Özkan'la ilişiğini kestiği belirtildi.

MEDYA 23.02.2022 16:39
Çantadan para çaldığı iddia edilmişti: TV100'den Metin Özkan kararı
Abone Ol google-news

TV100 kanalı, bir kadının çantasından 700 dolar para aldığı öne sürülen görüntülerinin gündeme gelmesinin ardından "Sağlı Sollu" adlı programda yorumculuk yapan Metin Özkan hakkında bir karar aldı.

Medyakoridoru'nun haberine göre, TV100 yönetimi, Özkan'ın program kadrosundan çıkarılmasına karar verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin eski basın danışmanı Metin Özkan, İstanbul Kemerburgaz Göktürk’teki Mastercheff restoranında Aralık 2021’de, Ufuk Enginler isimli kadının çantasından 700 dolar para aldığı öne sürülen görüntülerle gündeme gelmişti. Özkan, iddianın sosyal medyada yayılmasının ardından görüntüler için "montaj" diyerek kamera kayıtlarını yalanlamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol