birgün

21° AZ BULUTLU

GÜNCEL 12.07.2019 11:54

Çavuşoğlu’dan S-400 açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, güncel gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu. S-400’lerin ilk bölümünün Türkiye’ye getirilmesini değerlendiren Çavuşoğlu, “S-400 süreci sağlıklı bir şekilde devam edecek” dedi. Çavuşoğlu, “Süreçte sıkıntı yok” açıklamasında bulundu. ‘FAALİYETLERİMİZİ DAHA DA ARTIRIRIZ’ Kıbrıs’taki sondaj faaliyetleriyle ilgili de konuşan Çavuşoğlu, şunları söyledi: “Kıbrıs’taki faaliyetlerimizi daha da artırırız, ne gerekiyorsa yaparız. Adadaki kaynaklarda Kıbrıs Türklerinin […]

Çavuşoğlu’dan S-400 açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, güncel gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

S-400’lerin ilk bölümünün Türkiye’ye getirilmesini değerlendiren Çavuşoğlu, “S-400 süreci sağlıklı bir şekilde devam edecek” dedi. Çavuşoğlu, “Süreçte sıkıntı yok” açıklamasında bulundu.

‘FAALİYETLERİMİZİ DAHA DA ARTIRIRIZ’

Kıbrıs’taki sondaj faaliyetleriyle ilgili de konuşan Çavuşoğlu, şunları söyledi:

“Kıbrıs’taki faaliyetlerimizi daha da artırırız, ne gerekiyorsa yaparız. Adadaki kaynaklarda Kıbrıs Türklerinin hakkı var, bu haklar garanti altına alınmalı.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız