birgün

7° AZ BULUTLU

GÜNCEL 20.09.2019 13:44

Celine Dion'dan dövmesini yaptırmak isteyen rapçi Drake'e: Seni çok seviyorum lütfen yapma

Celine Dion'dan dövmesini yaptırmak isteyen rapçi Drake'e: Seni çok seviyorum lütfen yapma

Şarkıcı Celine Dion, vücuduna ünlü isimlerin dövmelerini yaptırmasıyla tanınan ve kendisinin de dövmesini yaptırmak istediğini söyleyen rapçi Drake'e "Seni çok seviyorum, lütfen yapma" dedi.

Vücudunda çok sayıda ünlü ismin dövmesi bulunan Kanadalı ünlü rapçi Drake, son olarak 2017'de tanıştığı Celine Dion'un dövmesini yaptırmak istediğini söylemişti.

Titanic filminde kullanılan ve klasik şarkılar arasına giren 'My Heart Will Go On' şarkısıyla tanınan 51 yaşındaki Dion ise, Drake'in bunu yapmamasını istediğini söyledi.

iHeartRadio'da katıldığı bir programda kendisine konuyla ilgili sorulan bir soru üzerine konuşan Dion, "Lütfen bunu yapma" dedi ve şunları söyledi:

"Drake, seni çok seviyorum. Sana bir şey söyleyebilir miyim? Yapma. Bana aşk mektupları yazabilirsin, çocuklarım için imzalı fotoğraflar yazabilirsin, gelip ziyaret edebilirsin. Ben de senin için yemek hazırlayabilirim, bir şeyler içmeye gidebiliriz, birlikte şarkı da söyleyebiliriz, ne istersen yapabiliriz, annenle de konuşurum. Ama lütfen, yapma."

Drake, Dion'la tanıştıktan sonra ünlü ismin yüzünü göğsüne dövme olarak yaptırmak istediğini söylemişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız