birgün

8° AÇIK

Cem Yılmaz, 'Ayzek ile Bir Gece' filminin çekimlerine başlandığını duyurdu

Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler serisinin yeni filmi 'Ayzek ile Bir Gece'nin çekimleri başladı. Yılmaz, çekimlerin başladığını, üzerinde 23 Ekim tarihini gösteren klaket görseli ile sosyal medyadan duyurdu.

KÜLTÜR SANAT 26.10.2022 12:44
Cem Yılmaz, 'Ayzek ile Bir Gece' filminin çekimlerine başlandığını duyurdu
Abone Ol google-news

Cem Yılmaz imzalı "Ayzek ile Bir Gece" filminin çekimleri başladı. Film, Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından, 2019 yapımı "Karakomik Filmler: 2 Arada"da filminde canlandırdığı Ayzek karakterine odaklanan yeni filminin çekimlerine başladığını duyurdu.

Netflix'te yayınlanacak olan "Ayzek ile Bir Gece"nin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz'ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu yer alıyor.

Filmin ilk duyurusunu geçtiğimiz Haziran ayının başında Instagram hesabından yapan Cem Yılmaz, "Ayzek'in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu? Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz" ifadelerine yer vermişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol