birgün

22° AÇIK

Cem Yılmaz'ı hedef gösteren yandaş Takvim kendisiyle çelişti

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Takvim gazetesi, Sağlık Bakanı Koca'ya çağrı yapan Cem Yılmaz için 'Cem Yılmaz'ın dönemi bitti ama yalanı bitmedi! diyerek Milli Piyango'dan Varlık Fonu'na aktarılan 75 milyon liranın SMA hastası çocuklar için harcanılmasının istenilmesini eleştirdi. Takvim'in daha önce Arda Turan'ın SMA hastası Ali Ağum için destek kampanyasını haber yaptığı ortaya çıktı.

MEDYA 04.01.2021 18:46
Cem Yılmaz'ı hedef gösteren yandaş Takvim kendisiyle çelişti
Abone Ol google-news

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde satılmayan ve Türkiye Varlık Fonu'na aktarılan üç biletin ikramiye tutarı 75 milyon TL'nin SMA hastası çocuklar için kullanılmasına ilişkin kampanyaya birçok ünlü isim çağrı yaparken iktidar çevresinden tepkiler gelmeye devam ediyor.

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya çağrı yapan Cem Yılmaz için 'Cem Yılmaz'ın dönemi bitti ama yalanı bitmedi! SMA provokasyonuna meze oldu' şeklinde haber yapan Takvim gazetesi, geçtiğimiz aylarda futbolcu Arda Turan'ın SMA hastası Ali Ağum için katıldığı destek kampanyalarında IBAN numarası paylaşmasını haber yapmıştı.

İktidara yakınlığıyla bilinen Takvim bugün ise Milli Piyango'dan Varlık Fonu'na aktarılan 75 milyon liranın SMA hastası çocuklar için harcanılmasına ilişkin kampanyayı eleştirdi.

cem-yilmaz-i-hedef-gosteren-yandas-takvim-kendisiyle-celisti-824828-1.

cem-yilmaz-i-hedef-gosteren-yandas-takvim-kendisiyle-celisti-824829-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol