birgün

24° AÇIK

Cem Yılmaz yeni filmini duyurdu: Joker dönerse Ayzek de döner

Cem Yılmaz, Instagram'dan yeni filmini yazmaya başladığını duyurdu. Yılmaz, yeni filmindeki karakterinin fotoğrafını da takipçileriyle paylaşarak, "Joker dönerse Ayzek de döner bu kadar basit" diye yazdı.

KÜLTÜR SANAT 09.06.2022 17:24
Cem Yılmaz yeni filmini duyurdu: Joker dönerse Ayzek de döner
Abone Ol google-news

Komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni filmi için çalışmaya başladığını açıkladı.

Yeni filmini yazmaya başladığını duyuran Cem Yılmaz, 2019 yapımı "Karakomik Filmler: 2 Arada" filminde hayat verdiği Ayzek karakterinin bir fotoğrafını da paylaştı.

Yılmaz, paylaşımına, “Ayzek’in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten üç ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu. Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz” notunu düştü.

Cem Yılmaz, gönderinin devamında ise, yönetmen Todd Phillips'in ‘Joker’ filminin devamını çekeceğine dair çıkan haberlere gönderme yaparak, “Joker dönerse Ayzek de döner, bu kadar basit!" ifadelerine yer verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol