birgün

29° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 26.11.2019 10:50

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu gişede çakıldı

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu gişede çakıldı

Türk ve dünya halter tarihinin önemli isimlerinden Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini anlatan Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu, gişede sönük bir başlangıca imza attı.

Müslüm ve Ayla gibi Türkiye’de çok izlenen filmlerde imzası bulunan Dijital Yapım Evi tarafından beyaz perdeye aktarılan Naim Süleymanoğlu’nun hayatı beklenen ilgiyi görmedi.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu ismiyle izleyici karşısına çıkan film ilk hafta sonunda 292.685 izleyici tarafından seyredildi.

Başrollerinde Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk. Gürkan Uygun, Uğur Güneş ve İsmail Hacıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımın Müslüm ile yarışması bekleniyordu.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve aynı yapımcının imzasını taşıyan Müslüm, 37 hafta gösterimde kalmış ve 6.4 milyon kişiyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

2017’de vizyona giren Ayla ise 46 hafta gösterimde kalarak 5.58 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız