birgün

7° PARÇALI BULUTLU

EKONOMİ 13.02.2020 10:59

Çeyrek altın kaç lira oldu?

Ons altın fiyatlarındaki yükselişle iç piyasada çeyrek altın 502 liraya yükselerek rekor kırdı

Çeyrek altın kaç lira oldu?

Gram altın fiyatı altının ons fiyatındaki artışlar birlikte yukarı yönlü ivmesini sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç lira ve diğer altın fiyatları ne durumda?

Altın fiyatları piyasalarda hafta kapanışına kısa bir süre kala artış yaşamaya devam ediyor. Yüzde 0,48’lik yaşanan son artışla birlikte gram altın 306,13 TL seviyesine ulaştı. Çeyrek altının satış fiyatı ise 501 TL olarak açıklandı.

ÇEYREK ALTIN ALIŞ FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altının alış fiyatı bugün 491 TL olarak belirlendi. Yani çeyrek altın bozdurmak isteyen kişilere 491 TL’lik bir ödeme gerçekleştirilecek.ü

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ise 2 bin 16 TL’den alınıp 2 bin 47 TL’den satılıyor. Aynı dakikalarda ons altının fiyatı ise 1.573 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız