birgün

14° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 01.08.2020 16:02

Ceza’dan Fahrettin Koca göndermeli yeni şarkı

Türkiye’de rap müziğin önde gelen isimlerinden olan Ceza, Tepki ile birlikte söyledikleri “Yak” şarkısında Fahrettin Koca’nın sözlerine göndermede bulundu.

Ceza’dan Fahrettin Koca göndermeli yeni şarkı

Rap Müziğin Türkiye’de önde gelenlerinden olan Ceza, Tepki ile birlikte yeni bir şarkı yayınladı. “Yak” ismi verilen şarkıda, Fahrettin Koca’nın kendisine bir şeyler anlatmaya çalışan görevliye “Bana yaklaşma” uyarısına, göndermede bulunuldu.

Şarkının ilgili bölümünde yer alan sözler şöyle:

“Taşlaşmayın, tokalaşmayın ve de istemeyenle hiç hoşlaşmayın. Ya da aynı sayın bakanımın da dediği gibi ‘Bana hiç yaklaşmayın!”

AYBEN, ŞARKININ SÖZLERİNİ BAKAN’IN TWEETİNİ ALINTILAYARAK PAYLAŞTI

Ayben ise, abisi Ceza’nın yeni şarkısını duyurduğu paylaşımında Fahettin Koca’nın tweetini alıntılayarak, şarkını sözlerini paylaştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol