birgün

23° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 01.08.2020 16:02

Ceza’dan Fahrettin Koca göndermeli yeni şarkı

Türkiye’de rap müziğin önde gelen isimlerinden olan Ceza, Tepki ile birlikte söyledikleri “Yak” şarkısında Fahrettin Koca’nın sözlerine göndermede bulundu.

Ceza’dan Fahrettin Koca göndermeli yeni şarkı

Rap Müziğin Türkiye’de önde gelenlerinden olan Ceza, Tepki ile birlikte yeni bir şarkı yayınladı. “Yak” ismi verilen şarkıda, Fahrettin Koca’nın kendisine bir şeyler anlatmaya çalışan görevliye “Bana yaklaşma” uyarısına, göndermede bulunuldu.

Şarkının ilgili bölümünde yer alan sözler şöyle:

“Taşlaşmayın, tokalaşmayın ve de istemeyenle hiç hoşlaşmayın. Ya da aynı sayın bakanımın da dediği gibi ‘Bana hiç yaklaşmayın!”

AYBEN, ŞARKININ SÖZLERİNİ BAKAN’IN TWEETİNİ ALINTILAYARAK PAYLAŞTI

Ayben ise, abisi Ceza’nın yeni şarkısını duyurduğu paylaşımında Fahettin Koca’nın tweetini alıntılayarak, şarkını sözlerini paylaştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız