birgün

-1° HAFİF KAR YAĞIŞLI

KADIN 26.11.2021 14:02

Cezaevinden yeni çıkan erkek, boşandığı kadını darp edip saçlarını kesti!

İstanbul'da cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen boşandığı kadını darp eden ve saçlarını kesen erkek, kadının ''Hatalı benim'' diyerek şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.

Cezaevinden yeni çıkan erkek, boşandığı kadını darp edip saçlarını kesti!

İstanbul Gaziosmanpaşa'da cezaevinden yeni çıktığı belirtilen erkek, boşandığı kadını sokak ortasında dövüp, saçlarını makasla kesti. Kadın, çevredekilerin araya girmesiyle kurtuldu. Saldırgan, kadının ''Hatalı benim'' diyerek şikayetçi olmaması üzerine serbest kaldı.

DHA'nın habrine göre; olay geçtiğimiz pazartesi günü Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre cezaevinden yeni çıkan Serdar F., eski eşi Ç.T.'ye sokak ortasında saldırdı.

DÖVDÜ, SAÇLARINI MAKASLA KESTİ!

Çevredekiler polisi ararken bir kişi ise o anları cep telefonuyla kaydetti. Kadını bir süre döven saldırgan, cebinden çıkardığı makasla da kadının saçlarını kesti.

ÇEVREDEKİLER YARDIMA KOŞTU

Çevredeki yurttaşların araya girmesiyle kadın, adamın elinden kurtuldu.

Olay yerine gelen polis, Serdar F.'yi polis merkezine götürdü.

KADIN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Kadının ''Hatalı benim'' diyerek şikayetçi olmaması üzerine Serdar F.'nin serbest kaldığı öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol