birgün

22° AÇIK

DÜNYA 18.05.2021 09:41

'Charlie parmağımı ısırdı' videosu NFT ile satışa çıkarılıyor

Bir zamanların viral videolarından 'Charlie bit my finger' (Charlie- parmağımı ısırdı), NFT ile açık artırmaya sunulacak. Videoya internet üzerinden erişim, müzayededen sonra mümkün olmayacak.

'Charlie parmağımı ısırdı' videosu NFT ile satışa çıkarılıyor

İnternetin ilk viral videolarından 'Charlie bit my finger' (Charlie- parmağımı ısırdı), NFT ile açık artırmaya sunulacak.

880 milyonun üzerinde izlenme sayısına sahip olan viral video, ortaya çıkışının 14. yıldönümünde açık artırmaya çıkarılacak. Videoya internet üzerinden erişim, müzayededen sonra mümkün olmayacak.

Şu anda 14 yaşında olan Charlie, İngiltere'nin başkenti Londra yakınlarındaki aile evinde konuştu. Charlie, "Bizim videoyu paylaştığımız zamanlar YouTube yeni bir şeydi. Şu an ise NFT yeni ve heyecan verici bir şey" ifadelerini kullandı.

Videoda yer alan 2 kardeş, NFT ile satılacak görüntülerin müzayededen sonra ortadan kaldırılacağını doğruladı.

Charlie ve Harry adında iki kardeşin sevimli görüntülerinin paylaşıldığı 'Charlie bit my finger' adlı video , 'Felaket Kız' görseli gibi NFT ile satılan dijital eserler kervanına katılacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol