birgün

12° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

SİYASET 20.08.2021 23:05

CHP'den Erdoğan'a videolu yanıt: #HalkBiliyor

CHP, sosyal medya hesaplarından yayınladığı videoda, Erdoğan'ın sözlerine ve geçtiğimiz günlerde yaşanan yangın felaketinde CHP'li belediyelerin çalışmalarına yer verdi ve "Halkımız dara düştüğünde, yanında biz varız ve hep olacağız. Kim yalan söylüyor, kim doğru... #HalkBiliyor" notunu düştü. CHP lideri de paylaşımı alıntıladı.

CHP'den Erdoğan'a videolu yanıt: #HalkBiliyor

Cumhuriyet Halk Partisi, resmi sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye yönelik sözlerine yanıt verdi.

Söz konusu video ''Halkımız dara düştüğünde, yanında biz varız ve hep olacağız. Kim yalan söylüyor, kim doğru... #HalkBiliyor'' notuyla paylaşıldı.

Erdoğan, birçok ilde çıkan orman yangınlarında hava ve kara müdahalesiyle ilgili gelen eleştirilere verdiği yanıtta CHP'li belediyeleri suçlayarak, "Hepsinde de biz devlet olarak bu işlere müdahale ettik. Helikopterle müdahale ettik, uçaklarla müdahale ettik ve bütün bu müdahaleleri yaparken de kalkıp kimseyi suçlamadık" demişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol