birgün

22° AÇIK

CHP'li belediye başkanı saldırıya uğradı

Osmaniye'de Yarbaşı Belde Belediye Başkanı Mustafa Kaynar, makam aracıyla seyir halindeyken, otomobille önünü kesen dayısı K.E.'nin yumruklu saldırısına uğradı. Yüzünden yaralanan Başkan Kaynar, hastanede tedavi edildi.

GÜNCEL 09.08.2022 14:45
CHP'li belediye başkanı saldırıya uğradı Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Kaynar, aracıyla seyir halindeyken yolunu kesen dayısının saldırısına uğradı.

Öğle saatlerinde, Düziçi ilçesi Karşıyaka Mahallesi Refik Cesur Bulvarı'nda meydana gelen olaya göre, Kaynar, makam aracıyla seyir halindeyken, dayısı K.E. tarafından otomobille önü kesildi. Araçtan inen Kaynar, çıkan kavgada darbedildi.

DHA'nın aktardığı habere göre, Düziçi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kaldırılan Kaynar'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Belediye Başkanı Kaynar, taburcu olduktan sonra ifade için emniyete gitti.

K.E. de olayın ardından gözaltına alındı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol