birgün

23° AÇIK

SİYASET 10.09.2019 22:44

CHP'li büyükşehir belediye başkanları Erdoğan'la görüşmeden önce toplantı yapacak

CHP'li büyükşehir belediye başkanları, yarın Beştepe'ye gitmeden önce CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelecek. Toplantıda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın daveti hakkında görüş alışverişinde bulunulacak.

CHP'li büyükşehir belediye başkanları Erdoğan'la görüşmeden önce toplantı yapacak

CHP’li büyükşehir belediye başkanları yarın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın davetine katılmadan önce CHP Genel Merkezi’nde toplantı yapacak.

Erdoğan, 30 büyükşehir belediye başkanını Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na davet etti. Toplantı yarın gerçekleşecek.

YARIN 11.00'DE TOPLANILACAK

CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’ya gelmeye başladı. CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının Beştepe’ye gitmeden önce yarın saat 11.00’de CHP Genel Merkezi’nde bir araya gelecekleri öğrenildi. Toplantıda, davete ilişkin görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir toplantı yapacak belediye başkanlarının, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp görüşmeyecekleri ise henüz netlik kazanmadı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız