birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

MEDYA 12.02.2020 20:37

CHP'li Mahir Polat'tan BirGün'ün abonelik kampanyasına destek

CHP'li Mahir Polat'tan BirGün'ün abonelik kampanyasına destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mahir Polat, BirGün'ün abonelik kampanyasına destek verdi.

Polat, "18 yıldan bugüne ülkemiz faşist bir iktidar tarafından yönetilmekte. Faşist iktidarın hedeflediği en büyük şeylerden bir tanesi insanların özgür haber alma haklarını ellerinden almak. Bunun son halkası da BirGün gazetesine uygulanan tecrit ve baskı... Bu baskıları reddediyoruz, herkesi BirGün ile dayanışmaya davet ediyoruz" dedi.

"BİRGÜN'E SAHİP ÇIKALIM"

"BirGün muhalefetin özgün sesi olmaya devam etsin istiyorsak, BirGün ile beraber özgür ve tarafsız haber almayı, emeğin ve ezilenlerin haberlerini duymayı, onların haklarını aramayı hayal ediyorsak BirGün'e sahip çıkalım. Çünkü BirGün hepimizin, BirGün bizim..."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız