birgün

11° AÇIK

MEDYA 12.02.2020 20:37

CHP'li Mahir Polat'tan BirGün'ün abonelik kampanyasına destek

CHP'li Mahir Polat'tan BirGün'ün abonelik kampanyasına destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Mahir Polat, BirGün'ün abonelik kampanyasına destek verdi.

Polat, "18 yıldan bugüne ülkemiz faşist bir iktidar tarafından yönetilmekte. Faşist iktidarın hedeflediği en büyük şeylerden bir tanesi insanların özgür haber alma haklarını ellerinden almak. Bunun son halkası da BirGün gazetesine uygulanan tecrit ve baskı... Bu baskıları reddediyoruz, herkesi BirGün ile dayanışmaya davet ediyoruz" dedi.

"BİRGÜN'E SAHİP ÇIKALIM"

"BirGün muhalefetin özgün sesi olmaya devam etsin istiyorsak, BirGün ile beraber özgür ve tarafsız haber almayı, emeğin ve ezilenlerin haberlerini duymayı, onların haklarını aramayı hayal ediyorsak BirGün'e sahip çıkalım. Çünkü BirGün hepimizin, BirGün bizim..."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol