birgün

14° AZ BULUTLU

BİRGÜN EGE 18.03.2021 15:20

CHP’li Meclis Üyesi Haydar Gültekin son yolculuğuna uğurlandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Narlıdere Belediyesi Meclis Üyesi CHP'li Haydar Gültekin, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

CHP’li Meclis Üyesi Haydar Gültekin son yolculuğuna uğurlandı

BİRGÜN EGE

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Narlıdere Belediyesi Meclis Üyesi CHP'li Haydar Gültekin uzun süredir kanser tedavisi gördüğü hastalığa yenik düşerek, hayatını kaybetti.

Gültekin, bugün saat 14.00’da Narlıdere Cemevi’nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlanarak, Aşağı Narlıdere Mezarlığı’na defnedildi. Törene Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ve Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu katıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis üyemiz, değerli yol arkadaşımız Avukat Haydar Gültekin’i kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” mesajını paylaştı.

Haberi duyuran Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Narlıdere Belediye Başkanlığı dönemimde mecliste birlikte çalıştığım, Narlıdere ve İzmir Büyükşehir Meclis Üyesi, sevgili kardeşim Haydar Gültekin'in vefat haberini üzülerek öğrendim. Partimizin neferi kardeşim Haydar Gültekin’e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol