birgün

11° PARÇALI BULUTLU

CHP’li Öztunç’tan Kahramanmaraş Valiliği’ne tepki: Bunun adı AKP il toplantısıdır

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş Valiliği’nin Elbistan’da yaptığı il koordinasyon toplantısına AKP ilçe başkanları dışında başka hiçbir parti temsilcisinin davet edilmediğini belirterek, ”Bunun adı il koordinasyon değil AKP il toplantısıdır” dedi.

GÜNCEL 09.04.2022 15:42
CHP’li Öztunç’tan Kahramanmaraş Valiliği’ne tepki: Bunun adı AKP il toplantısıdır
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş Valiliği’nin Elbistan’da yaptığı il koordinasyon toplantısına çağırılmadığını duyurdu.

Toplantıya AKP ilçe başkanları dışında başka hiçbir parti temsilcisinin davet edilmediğini belirten Öztunç, ”Bunun adı il koordinasyon değil AKP il toplantısıdır” dedi.

Öztunç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kahramanmaraş Valiliği Elbistan ilçemizde il koordinasyon toplantısı yapıyor. AK Parti İlçe başkanları dışında başka hiçbir parti temsilcisi davetli değil. AKP’li vekiller çağrılmış İlin vekili olarak ben çağrılmıyorum. Bunun adı il koordinasyon değil AKP il toplantısıdır. Kahramanmaraş Valisi AKP il başkanı gibi davranıyor. Milletin, tüm Kahramanmaraş’ın değil sadece AKP’lilerin valisi olduğunu ilan etmiştir. Nurhak Belediye Başkanımız bu partizanlığı protesto ederek toplantıyı terk etmiştir. Ben de bu durumu ve Vali’yi kınıyorum.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol