birgün

13° PARÇALI BULUTLU

CHP'li Öztunç video paylaştı: Datça’dan gelen görüntüler çok kötü

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Muğla’nın Datça ilçesinde çıkan orman yangınına ilişkin bir görüntü paylaşarak, “Datça’dan gelen görüntüler çok kötü. AKP’nin beceriksizliği ormanlarımızın, ciğerlerimizin yanmasına neden oluyor” dedi.

GÜNCEL 13.07.2022 21:49
CHP'li Öztunç video paylaştı: Datça’dan gelen görüntüler çok kötü
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Twitter hesabından, Datça’da bu sabah saatlerinde başlayan orman yangınına ilişkin yeni bir görüntü paylaştı.

Öztunç, paylaşımında iktidarı eleştirerek, AKP'nin orman yangınlarına neden olduğunu savundu.

Öztunç, "Datça’dan gelen görüntüler çok kötü. Maalesef bir kez daha yangınla mücadelede başarısız olunuyor. Defalarca uyardık, ‘tedbir alın’ dedik ama AKP’nin beceriksizliği ormanlarımızın, ciğerlerimizin yanmasına neden oluyor” ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol