birgün

19° AÇIK

CHP'li Torun'dan AKP'li Çelik'e: Bir fotoğraftan medet uman aciz bir partinin sözcüsüsün

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Yardımcısı Seyit Torun, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in İBB Başkanı İmamoğlu'nu hedef alan sözlerine karşılık, "Biz hata yaptıysak, kabul etmesini biliriz. Ama sen; Çöken İstanbul Havalimanı’nı, kapattığınız Atatürk Havalimanı’na inen bakanları, Marmaray'ı, açamadığınız yolları konuşamayıp, bir fotoğraftan medet uman aciz bir partinin sözcüsüsün" yanıtını verdi.

GÜNCEL 26.01.2022 18:59
CHP'li Torun'dan AKP'li Çelik'e: Bir fotoğraftan medet uman aciz bir partinin sözcüsüsün
Abone Ol google-news

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan açıklamalarına yanıt verdi.

Torun, "Sanayiye enerji veremezken, iktidarın yetkisindeki kara yollarında vatandaş mağdur olmuşken, emniyetten görüntü aldırıp Ekrem İmamoğlu’nun yediği yemeğin peşine düşmek ancak size yakışır" tepkisini gösterdi.

Torun'un Çelik'e yanıt verdiği sosyal medya paylaşımı şöyle:

"Ey Ömer Çelik! Biz hata yaptıysak, kabul etmesini biliriz. Ama sen; Çöken İstanbul Havalimanı’nı, kapattığınız Atatürk Havalimanı’na inen bakanları, Marmaray'ı, açamadığınız yolları konuşamayıp, bir fotoğraftan medet uman aciz bir partinin sözcüsüsün.

Sanayiye enerji veremezken, iktidarın yetkisindeki kara yollarında vatandaş mağdur olmuşken, emniyetten görüntü aldırıp Ekrem İmamoğlu’nun yediği yemeğin peşine düşmek ancak size yakışır. Biz hatayı kabul ederiz ama sizin çektirdiğiniz çilelerin hesabı sandıkta sorulur."

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirerek, “Kimin hangi restorana gittiği kimseyi ilgilendirmez. Ama yüzbinlerce İstanbullu perişan olmuşken bir belediye başkanının saatlerini restoranda geçirmesi problem olur ve bu siyasi bir tartışma meydana gelir” dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol