birgün

22° AÇIK

GÜNCEL 23.10.2019 15:35

CHP'li Tuncay Özkan kendisini tehdit eden polisi ifşa etti

CHP'li Tuncay Özkan kendisini tehdit eden polisi ifşa etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bir polis tarafından sosyal medya hesabından tehdit edildi. Özkan, kendisini tehdit eden polisi, sosyal medya hesabından ifşa ederek, tepki gösterdi.

CHP’li Tuncay Özkan’a küfür ve tehdit savuran Mehmet Babat isimli polis, Tuncay Özkan’ın fotoğrafına, “Tuncay bir gece ansızın bekle” diye yorumda bulundu.

CHP’li Özkan ise, sosyal medya hesabından Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı ve Ankara Valiliği’ni etiketleyerek, kendisini tehdit eden polise, “Bir gece ansızın gelip ne yapacaksın? Geldiğinde neyle karşılaşacağını nereden biliyorsun? Mafya mı besliyorsunuz Emniyet Teşkilatı’nda” diyerek tepki gösterdi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız