birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 03.08.2021 20:32

CHP'li vekillerden Menteşe çağrısı: Yangın evlere kadar ulaştı

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesine bağlı Menteşe mahallesindeki orman yangınından bir görüntü paylaşan CHP'li vekiller, Menteşe için yardım çağrısında bulundu.

CHP'li vekillerden Menteşe çağrısı: Yangın evlere kadar ulaştı

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan ve CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla'nın Kavaklıdere ilçesine bağlı Menteşe mahallesindeki orman yangınından görüntü paylaştı. Yangınının yerleşim alanına kadar ulaştığını belirten milletvekilleri, Menteşe için yardım çağrısı yaptı.

CHP İzmir Milletvekili Özkan ve CHP Muğla Milletvekili Girgin, sosyal medya hesaplarından orman yangının Kavaklıdere'de Menteşe mahallesindeki evlere ulaştığını belirterek bölgeye ait son görüntüleri paylaştı.

Özkan, sosyal medya hesabından, “Muğla Menteşe yardım bekliyor” diyerek yetkililere seslendi. CHP'li Girgin ise “Yangın, Kavaklıdere Menteşe mahallesinde evlere ulaştı. Şimdi Orman Genel Müdürü ile görüştüm, uçak ve helikopterlerin Kavaklıdere’ye gelmesini istedim. Hava desteği şart” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol