birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

CHP Rize İl Başkanı Deniz: İmamoğlu afişleri toplatılıyor

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İmamoğlu'nun Rize'ye yapacağı ziyareti duyurmak için asılan afişlerin Karayolları Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından toplatıldığını söyledi.

SİYASET 27.04.2022 20:52
CHP Rize İl Başkanı Deniz: İmamoğlu afişleri toplatılıyor
Abone Ol google-news

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 3 Mayıs günü Rize'ye yapacağı ziyaret öncesi asılan afişlerin toplatıldığını yazdı.

Twitter hesabından paylaşım yapan CHP'li Deniz, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de kentin farklı noktalarındaki afişlerin Karayolları Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından indirildiğini belirtti.

Deniz'in paylaşımı şöyle:

“İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Rize'ye gelişi ile ilgili Rize'nin muhtelif yerlerine asılan afişler Karayolları ekipleri tarafından indiriliyor. Korkmayın... Sizlere rağmen her şey çok güzel olacak ve ne yaparsanız yapın bunu engelleyemeyeceksiniz."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol