birgün

28° AÇIK

“Çiğli’de Sinema Akşamları” başlıyor

Çiğli Belediyesi, yeni normalleşme süreci ile birlikte düzenlemeye başladığı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Çiğlili sinemaseverleri filmlerin gösterileceği “Çiğli’de Sinema Akşamları” etkinliğinde buluşturacak. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, "Tüm vatandaşlarımızı bu güzel etkinliğimize bekliyorum. Gelin, birlikte eğlenelim" dedi.

BİRGÜN EGE 12.07.2021 11:51
“Çiğli’de Sinema Akşamları” başlıyor
Abone Ol google-news

BİRGÜN EGE

Çiğli Belediyesi, tiyatro ve konser etkinliklerinin ardından sinema şölenini başlatıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize edeceği “Çiğli’de Sinema Akşamları” etkinliği 6 gün boyunca farklı mahallelerde gerçekleştirilecek.

"Organize İşler Sazan Sarmalı" isimli filmin gösterimi 12 Temmuz Pazartesi günü (bugün) İnönü, 13 Temmuz Salı günü Egekent Mahallesi’nde yapılacak. Etkinlik kapsamında, Meltem Bozoflu’nun yönetmenliğini yaptığı “Cici Babam” filmi 14 Temmuz Çarşamba günü Balatçık, 16 Temmuz Cuma günü Yeni Mahalle’de; “Aladdin” filmi ise 17 Temmuz Cumartesi günü Evka-2, 18 Temmuz Pazar günü Köyiçi Mahallesi’nde beyaz perde de olacak.

cigli-de-sinema-aksamlari-basliyor-898106-1.

cigli-de-sinema-aksamlari-basliyor-898107-1.

“MORAL OLACAK”

Topluma moral olması adına kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ettiklerini ifade eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Pandemi kısıtlamaları nedeniyle çok uzun süredir Çiğlili hemşehrilerimizle kültür sanat etkinliklerinde bir araya gelemiyorduk. Normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte tiyatro ve konser etkinliklerimizin ardından şimdi de sinema akşamları düzenliyoruz. Birbirinden güzel filmleri altı gün boyunca hep beraber izleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı bu güzel etkinliğimize bekliyorum. Gelin, birlikte eğlenelim” dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol