birgün

7° PARÇALI BULUTLU

CNN'in üst yöneticisi Jeff Zucker istifa etti

CNN'in üst yöneticisi Jeff Zucker istifa etti. CNN'in ana kuruluşu WarnerMedia'nın CEO'su Jason Kilar, çalışanlara gönderdiği bir e-postada Zucker'ın istifasını kabul ettiğini doğrulayarak, "Yakında bir geçici liderlik planını açıklayacağız" dedi.

MEDYA 02.02.2022 20:58
CNN'in üst yöneticisi Jeff Zucker istifa etti
Abone Ol google-news

ABD'li yayın kuruluşu CNN'in üst yöneticisi Jeff Zucker, kurumda çalışan bir iş arkadaşı ile ilişkisinin ortaya çıkması üzerine istifa ettiğini açıkladı.

Zucker, kurumdaki 9 yıllık görevinden ani kararla istifa ettiğini duyurdu. Zucker, çalışanlarına gönderdiği yazılı bildirimde istifasıyla ilgili, "İlişki başladığında açıklamam gerekirdi ama ben yapmadım. Yanılmışım" ifadelerine yer verdi.

Zucker, ilişkide olduğu meslektaşının ismine değinmezken, kendisiyle 20 yıldır birlikte çalıştığını ancak ilişkilerinin son zamanlarda başladığını belirtti.

CNN'in ana kuruluşu WarnerMedia'nın CEO'su Jason Kilar, çalışanlara gönderdiği bir e-postada Zucker'ın istifasını kabul ettiğini doğrulayarak, "Yakında bir geçici liderlik planını açıklayacağız" ifadesini kullandı.

AA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol