birgün

28° PARÇALI AZ BULUTLU

CNN Türk'te yanlış bağlantı, muhabiri çileden çıkardı

CNN Türk'te yanlış bağlantı nedeniyle Ankara muhabiri Serhat Dal, elindeki kağıtları yere fırlatarak duruma tepki gösterdi.

GÜNCEL 03.11.2021 15:34
CNN Türk'te yanlış bağlantı, muhabiri çileden çıkardı
Abone Ol google-news

CNN Türk muhabiri Serhat Dal, canlı yayında yanlış bağlantı yapılmasına tepki göstererek elindeki kağıtları yere attı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamalarının yanı sıra Bilim Kurulu Toplantısı’nın gündeminin yayın akışında olduğu CNN Türk’te, enflasyon rakamlarına dair son dakika gelişmesi ile birlikte karışıklık yaşandı.

Sunucu, CNN TÜRK Ankara muhabiri Serhat Dal’a bağlanıp Bilim Kurulu Toplantısı gündemi yerine enflasyon rakamlarını sorunca muhabir Dal, “Sanırım bir yanlışlık oldu. Biz Bilim Kurulu Toplantısı’nın gündemini aktarmak için kamera karşısındayız” dedi. Serhat Dal, sonrasında ise duruma tepki göstererek elindeki kağıtları yere fırlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol