birgün

15° KAPALI

EKONOMİ 30.03.2020 18:34

Coca-Cola nisan ayından itibaren reklamlarına ara veriyor

Coca-Cola, nisan ayından itibaren tüm markalarının reklamlarına bir süre ara vereceğini duyurdu. Şirketin açıklamasında "Bu süreçte önceliğimiz, çalışanlarımızın ve toplumların güvende ve iyi durumda olduklarından emin olmak" dedi

Coca-Cola nisan ayından itibaren reklamlarına ara veriyor

Coca-Cola nisan ayından itibaren tüm markalarının reklamlarına bir süre ara vereceğini duyurdu.

Coca-Cola Türkiye'nin resmi Twitter hesabında yapılan açıklamada "Coca-Cola ve tüm markalarımızın reklamlarına nisan ayından itibaren bir süre ara veriyoruz. Bu süreçte önceliğimiz, çalışanlarımızın ve toplumların güvende ve iyi durumda olduklarından emin olmak" dendi.

Açıklama şöyle devam etti:

"Coca-Cola şirketi, şişeleme alanındaki tüm iş ortaklarımız ve Coca-Cola Vakfı, Kovid-19 salgınından etkilenen insanların mücadelesine destek olmak için global olarak 120 milyon doların üzerinde bağış desteği sağlıyoruz.

Bu desteğimiz, Türkiye dahil tüm dünyada sağlık çalışanları için tıbbi malzeme ve içecek yardımı, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı olarak hayata geçirilecek. Tüm bunları, birlikte mücadele edersek, gerçekten de bir fark yaratabileceğimize inandığımız için yapıyoruz."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız