birgün

11° PARÇALI BULUTLU

'Çocuğu ağlattı' diye iğne yapan hemşireyi dövdü

Muhammet Ç., damar yolu açarken, çocuğunun canını yakıp ağlattığı gerekçesiyle hemşire Serhat Özcanlı'ya yumruk attı. Araya giren Dr. Yılmaz Aydın'a da saldıran Muhammet Ç., gözaltına alındı.

GÜNCEL 20.05.2021 12:29
'Çocuğu ağlattı' diye iğne yapan hemşireyi dövdü
Abone Ol google-news

Muhammet Ç., gece yarısı rahatsızlanan çocuğunu Kocaeli Çayırova’daki tıp merkezine götürdü. Hemşire Serhat Özcanlı, damar yolu açarken, çocuk ağlamaya başladı.

Bunun üzerine Muhammet Ç., hemşireye “Canını yakıyorsun. Sen çekil, gelsin doktor yapsın” dedi. Hemşire, damar yolunu doktorun açmadığını bunun kendi işi olduğunu anlatmaya çalıştı. Bir türlü sakinleşmeyen Muhammet Ç. hemşireye saldırdı. Adamın yumruk attığı hemşire, yere yığıldı.

Doktor Yılmaz Aydın, araya girmek istedi. Muhammet Ç., bu kez hem doktor ve hem hemşireye saldırdı. Yakınları ve tıp merkezinde bulunanlar, babaya engel olmaya çalıştı. Şikayetçi olunması üzerine Muhammet Ç., gözaltına alındı.

Muhammet Ç.’nin hemşireye yumruk attığı, Serhat Özcanlı’nın yere düştüğü ve arbede anları, sağlık merkezinin güvenlik kamerasınca da kaydedildi. (DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol