birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 19.07.2021 11:04

Çocuğunu tavana asarak şiddet uygulayan baba, gözaltına alındı

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde bir babanın çocuğunu tavana asarak şiddet uyguladığına ilişkin ihbar üzerine baba gözaltına alındı.

Çocuğunu tavana asarak şiddet uygulayan baba, gözaltına alındı

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi'nde bulunan 5 katlı bir binanın üçüncü katındaki dairede bir çocuğun tavana asılarak darp edildiğini görenler video kaydı alarak, durumu polise haber verdi. Sosyal medyada da paylaşılan ve tepki çeken görüntülerin ardından eve gelen polis, çocuğuna tavana asarak şiddet uyguladığı belirtilen T.K. isimli babayı gözaltına aldı.

DHA'da yer alan habere göre, Çocuk Büro Amirliği'ne bağlı polis ekipleri de ailenin 2 çocuğunu ve annesini koruma altına aldı.

Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde içeriden ağlayan çocuk seslerinin geldiği duyuluyor. Mahalle sakinlerinin bağırdığını gören ve baba T.K. olduğu iddia edilen bir kişinin ise balkon kapısının kapattığı görülüyor.

Editör notu: Şiddeti yeniden üretmemek adına bahsi geçen görüntüyü yayınlamıyoruz.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol