birgün

25° AZ BULUTLU

GÜNCEL 15.12.2019 15:49

Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 16 yaşındaki kız çocuğu başından vurulmuş halde bulundu

Antalya’da Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 16 yaşındaki R.A., bir yol kenarında başından ve karnından vurulmuş halde bulundu

Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 16 yaşındaki kız çocuğu başından vurulmuş halde bulundu

Antalya'da 16 yaşında bir kız çocuğu yol kenarında başından ve karnından silahla vurulmuş halde bulundu. Hastaneye kaldırılan çocuğun Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kaldığı tespit edildi.

Antalya’nın Manavgat’ın Sarılar Mahallesi’nde dün gece yarısı, silahla ateş edildiği ihbarı üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Bölgeye giden jandarma ekipleri, yol kenarında ateşli silahla başından ve karnından vurulmuş ağır yaralı bir kız çocuğu buldu.

Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alınan çocuğun hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Adının R.A. yaşının 16 olduğu belirlenen çocuğun Antalya Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kaldığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(DHA)

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız