birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 25.12.2020 13:16

'Çocuklarım aç' pankartıyla dilenen kadının kucağından oyuncak bebek çıktı

Üsküdar’da kucağında taşıdığı bez bebek ile dilencilik yapan kadın zabıta ekiplerince polise teslim edildi.

'Çocuklarım aç' pankartıyla dilenen kadının kucağından oyuncak bebek çıktı


İstanbul Üsküdar TEM otoyolu katılım ile Kısıklı katılım mevkiinde yol kenarında bir kadının kucağında battaniyeye sarılı bir bebek ile oturduğu ve dilencilik yaptığı görüldü.

Kadının yanına giden zabıta ekipleri, kadının kucağındaki kundağı açtığında içerisinde bez bebek olduğunu tespit etti. Kucağındaki bez bebek ile dilencilik yapan ve adının Afet olduğunu beyan eden kadın, zabıta ekiplerince olay yerinden götürüldü.

Dilencilik yapan kadın, kimlik tespiti ve gerekli cezai işlemler yapılması için Bulgurlu Polis Merkezine götürülmek üzere polis ekiplerine teslim edildi. (İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol