birgün

26° AÇIK

GÜNCEL 05.04.2021 15:29

Covid-19'a yakalanmıştı: Fenerbahçe kongre üyesi Oğuzhan Sarıoğlu evinde ölü bulundu

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi ve iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu Cihangir’deki evinde ölü bulundu. Geçen Cumartesi’den beri evinde Covid-19 tedavisi gördüğü belirtilen Sarıoğlu'nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için inceleme başlatıldığı öğrenildi.

Covid-19'a yakalanmıştı: Fenerbahçe kongre üyesi Oğuzhan Sarıoğlu evinde ölü bulundu

Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesi ve 41 yaşındaki iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu, Beyoğlu Cihangir'deki evinde ölü bulundu. Sarıoğlu'ndan bir süredir haber alamayan ve sabah saatlerinde evine giden arkadaşları kapı zilini uzun süre çalmalarına rağmen kapı açılmayınca çilingir çağırarak evine girdi. Çilingir yardımıyla içeri giren ve Oğuzhan Sarıoğlu'nun koltukta hareketsiz yattığını gören arkadaşları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Sarıoğlu'nun hayatını kaybettiğini belirledi.

Bir haftadan fazla bir süredir evde koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenilen Sarıoğlu'nun kesim ölüm nedeninin belirlenmesi için inceleme başlatıldığı öğrenildi.

"GEÇEN CUMARTESİ KORONAVİRÜSE YAKALANDIĞINI ÖĞRENDİK"

Oğuzhan Sarıoğlu'nun komşusu Mustafa Selvi, "Dün akşam kendisiyle görüşmüştük. Geçen cumartesi Koronavirüs'e yakalandığını öğrendik. Bugün sabah saatlerinde eve geldik kapıyı açmadı. Kendisinin bir yere gitmiş olduğunu düşündük. Sonra çilingir yardımıyla kapıyı açtık. Hayatını kaybetmiş. Ailesi Çanakkale'de onlar da aynı hastalığa yakalanmış İstanbul'a gelemiyorlar" diye konuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol