birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 10.08.2020 11:01

Çukur'un sinema filmi çekimleri ertelendi

Eylül ayında 4. sezonuyla seyirci karşısına çıkacak olan "Çukur" dizisinin, sinema filmi çekilecek. Bu ay çekimlere başlaması planlanan film, pandemi önlemleri, sinema salonlarında yaşanan endişe ve Erkan Kolçak Köstendil'in yeni baba olmasından dolayı seneye ertelendi.

Çukur'un sinema filmi çekimleri ertelendi

Eylül ayında 4. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak olan Çukur dizisinin sinema filmi çekilecek. Bu ay çekimlere başlaması planlanan film, 3 gerekçeden dolayı seneye ertelendi.

Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre sinema filmi, koronavirüs salgını riskinin devam etmesi, sinema salonlarıyla ilgili yaşanan endişe ve başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil’in yeni baba olması nedeniyle önümüzdeki yıla ertelendi.

Dizide Erkan Kolçak Köstendil’in hayat verdiği Vartolu Sadettin’in Doğu Beyazıt’taki çocukluk günleriyle başlayacak olan sinema filmini Gökhan Horzum ve Damla Serim beraber kaleme aldı. Projenin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız