birgün

18° HAFİF YAĞMUR

Çukurova Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Dinozor Park' yanıtı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 'Dinozor Park' ile ilgili eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in asılsız iddialarda bulunduğunu belirterek, "Ankaralının ve milletin 801 milyon dolarını çöpe atan Melih Gökçek’in belediyemize asılsız iddialarla saldırması suçluluk telaşıdır" ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 04.08.2022 10:42
Çukurova Belediye Başkanı'ndan Melih Gökçek'e 'Dinozor Park' yanıtı
Abone Ol google-news

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 'Dinozor Park' ile ilgili eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e tepki gösterdi.

Gökçek'in Dinozor Park ile ilgili asılsız iddialarda bulunduğunu belirten Çetin, parkı 5 ayda tamamladıklarını kaydetti.

Parkın yap-işlet-devret modeliyle yapıldığını aktaran Çetin, "Parkın yapımı için belediyemizin kasasından tek kuruş çıkmadı, ayrıca işletmeci belediyemize her yıl belirli miktarda kira ödemeyi taahhüt etti. Böylece belediyemiz belirli bir gelir de elde etmiş oldu" dedi.

"Ankaralının ve milletin 801 milyon dolarını çöpe atan Melih Gökçek’in belediyemize asılsız iddialarla saldırması suçluluk telaşıdır" diyen Çetin, "Sayın Melih Gökçek, 801 milyon dolar harcadığı parkı açıp halkın hizmetine sunamadı. Biz ise temelini atıp 5 ayda 5 kuruş harcamadan hizmete açtık" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol