birgün

24° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 01.01.2020 14:16

Çukurova Kitap Fuarı yaklaşıyor

Çukurova Kitap Fuarı yaklaşıyor

YAKUP DURMUŞ/ADANA

TÜYAP Adana fuarcılık A.Ş tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş desteğiyle düzenlenen Çukurova 13.Kitap Fuarı 4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası fuar ve kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla hazırlanan Çukurova Kitap Fuar'ında imza günü, panel, söyleşi, atölye çalışmalarının yanı sıra çocuk etkinliklerinin de dahil olduğu 70 farklı kültür etkinlik düzenlenecek.

Adanalı kitapseverler ayrıca pek çok yazarla buluşma fırsatı bulacak.

İmza günleri planında Ercan Kesal, Ayşe Kulin, Ahmet Telli, Enver Aysever, Şükrü Erbaş, Canan Tan, Altan Öymen, Nebil Ozgentürk gibi isimlerin yanı sıra pek çok yazar, şair ve bilim insanı da bulunuyor. Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuar’ı her gün saat.10.00 ile 20.00 arasında ziyarete açık olacak.

cukurova-kitap-fuari-yaklasiyor-669262-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız