birgün

22° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 29.06.2020 12:00

Cüneyt Arkın ‘Hastaneye kaldırıldı’ haberlerini yalanladı

Cüneyt Arkın, hastaneye kaldırıldığına yönelik çıkan haberleri yalanlandı. Instagram'dan açıklama yapan Arkın, " Bu haberlere itibar etmeyin. Her şey gayet iyi herhangi bir sorun sıkıntı yok” dedi

Cüneyt Arkın ‘Hastaneye kaldırıldı’ haberlerini yalanladı

Yeşilçam’ın usta ismi Cüneyt Arkın, hakkında çıkan ‘Cüneyt Arkın hastaneye kaldırıldı’ yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Haberler çıktığı andan itibaren telefonunun susmadığını ve açıklama yapmak zorunda kaldığını belirten Arkın sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Mesaj ve yorumlar da çok sorulması üzerine toplu olarak cevap verelim. Bazı sosyal medya hesapların da sağlık durumu başlıklı çıkan haberler asılsızdır. Bu haberlere itibar etmeyin. Her şey gayet iyi herhangi bir sorun sıkıntı yok.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız